Piotr Modzelewski pełnomocnikiem PiS Miasta Łomża

  • 28.09.2020, 09:06
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Piotr Modzelewski pełnomocnikiem PiS Miasta Łomża
Decyzja Prezesa Prawa i Sprawiedliwości z dnia 17 września 2020 r. w sprawie zawieszenia Pełnomocnika Komitetu PiS Miasta Łomża Pana Lecha Kołakowskiego w prawach członka Prawa i Sprawiedliwości, spowodowała, że struktury partii w Łomży straciły przewodniczącego zarządu. Konieczne stało się wyznaczenie pełnomocnika, który będzie dalej kierował pracami Komitetu.

Jak informuje Biuro Okręgowe PiS w Białymstoku, w zaistniałej sytuacji, Pełnomocnik Okręgu nr 24 Pan Dariusz Piontkowski powołał na Pełnomocnika Komitetu PiS Miasta Łomża Pana Piotra Modzelewskiego, członka Zarządu Komitetu Miasta Łomża i jednocześnie radnego sejmiku województwa podlaskiego.

- Po zmianie pełnomocnika w strukturach Komitetu PiS Miasta Łomża nic się nie zmienia w naszych celach. Inwestycje, które mają miejsce w ostatnich latach w Łomży to duże wsparcie ze strony rządu Prawa i Sprawiedliwości, jak i Sejmiku Województwa Podlaskiego, w którym razem z Markiem Olbrysiem, wicemarszałkiem województwa podlaskiego działamy na rzecz rozwoju miasta, jak i całego subregionu łomżyńskiego – mówi Piotr Modzelewski, odnosząc się do zaistniałej sytuacji.


Opracowała: M.S

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe