Zmiany w systemie kolejkowym w łomżyńskim ratuszu

  • 28.09.2020, 12:57 (aktualizacja 28.09.2020, 13:09)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p
Zmiany w systemie kolejkowym w łomżyńskim ratuszu
W ostatnim czasie do Urzędu Miejskiego zaczęły docierać uwagi od mieszkańców o braku możliwości pobrania numerków do rejestracji pojazdów już w kilka minut po uruchomieniu urządzenia do ich wydawania. Dlatego w najbliższym czasie będą one rozdysponowywane od godz. 7:30 w obecności pracownika Urzędu. Pozwoli to wykryć i wyeliminować ewentualne nieprawidłowości związane z pobieraniem kilku numerków przez jedną osobę.


System kolejkowy, mający na celu usprawnienie obsługi klientów, funkcjonuje w Urzędzie Miejskim od 2017 roku. Dotyczy on takich spraw jak wydawanie prawa jazdy oraz dowodu osobistego, rejestrację pojazdów, nadanie numeru PESEL, czy wniesienie opłat w punkcie bankowym. Dzięki systemowi osoby chcące załatwić sprawę w urzędzie wiedzą, ile osób jest przed nimi i jak długo muszą czekać na swoją kolej. Usprawnia on też pracę samych urzędników, którzy zajmują się bezpośrednią obsługą mieszkańców.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe