Ewakuacja około 200 osób z Plastyka i Gminy Łomża [FOTO]

  • 28.09.2020, 14:03
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p
Ewakuacja około 200 osób z Plastyka i Gminy Łomża [FOTO]
Około godziny 13:00 do służb wpłynęła informacja o niebezpiecznym ładunku, który ma znajdować się w Liceum Plastycznym w Łomży. Na miejsce skierowane zostały duże siły ze strony Straży Pożarnej, bo 5 zastępów, w tym podnośnik. Z budynku szkoły oraz Gminy Łomża, ewakuowano łącznie około 200 osób.

Jak udało się nam ustalić do szkoły prawdopodobnie przyszedł mail z informacją o ładunku zawierającym gaz. Wezwani na miejsce strażacy i policjanci przeszukali pomieszczenia. Prawdopodobnie podobna wiadomość trafiła do różnych placówek oświatowych. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśni policja.

Warto przypomnieć, iż sprawcy takich alarmów poza odpowiedzialnością karną muszą liczyć się z pokryciem kosztów, ewentualnej ewakuacji, a sięgają one często kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe