Kolejne boisko powstaje w Łomży [FOTO]

  • 30.09.2020, 10:52 (aktualizacja 30.09.2020, 10:56)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p
Kolejne boisko powstaje w Łomży [FOTO]
Kolejne boisko do piłki nożnej w Łomży rośnie dosłownie jak na drożdżach. Obiekt powstaje przy ul. Przytulnej w miejscu, gdzie znajduje się już ogrodzone boisko do koszykówki. Zadanie wykonywane jest z ubiegłorocznej rezerwy Budżetu Obywatelskiego.

Nowy obiekt sportowy powstaje przez remont starego boiska, które znajdowało się w tym miejscu, jednak będzie wyglądał zupełnie inaczej.

Zostanie tam wymieniona naturalna nawierzchnia i powstanie piłkochwyt. Zadanie jest wykonywane z ubiegłorocznej rezerwy Budżetu Obywatelskiego i w jego ramach będzie zamontowane dodatkowe urządzenie na placu zabaw oraz przeprowadzony remont chodników ul. Księżycowej - informuje Grzegorz Daniluk z Urzędu Miasta w Łomży

Warto przypomnieć, że w ramach Budżetu Obywatelskiego na ukończeniu jest budowa przystani dla morsów przy Moście Hubala, został wykonany remont nawierzchni odcinka ulicy Słowackiego oraz remont odcinka ulicy Konstytucji 3 Maja. Niebawem rozpocznie się również budowa placu z urządzeniami rekreacyjnymi przy ulicy Zdrojowej.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe