Zgłoś swojego kandydata na „Łomżyńskiego Społecznika Roku”

  • 06.10.2020, 16:51 (aktualizacja 06.10.2020, 17:39)
  • Ł.S
Zgłoś swojego kandydata na „Łomżyńskiego Społecznika Roku”
Jak informuje Urząd Miasta, kandydatów na „Łomżyńskiego Społecznika Roku” oraz „Łomżyńską Inicjatywę Roku” zgłaszać można do 30 października 2020 roku. Konkurs po raz kolejny ogłasza Prezydent Miasta Łomży wspólnie z Łomżyńską Radą Działalności Pożytku Publicznego. Na zwycięzców czekają statuetki i nagrody finansowe.

Prezydent Łomży do udziału w konkursie zaprasza organizacje pozarządowe (stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe, ochotnicze straże pożarne), spółdzielnie socjalne, osoby fizyczne, placówki oświatowe, instytucje kultury, instytucje pomocy społecznej, jednostki świadczące opiekę medyczną i inne instytucje współpracujące z wolontariuszami i organizacjami pozarządowymi na terenie Łomży.

Kandydatów do nagrody można zgłaszać w dwóch kategoriach:

• „ŁOMŻYŃSKI SPOŁECZNIK ROKU” – dwie nagrody/dwa tytuły, w tym jedna nagroda/jeden tytuł dla osoby do 20. roku życia
• „ŁOMŻYŃSKA INICJATYWA ROKU”

Zgłoszenia kandydatów bądź wydarzeń przyjmowane będą na podstawie: wypełnionej KARTY ZGŁOSZENIA oraz KLAUZULI INFORMACYJNEJ wraz z podpisaną zgodą wnioskodawcy (jeśli jest osobą fizyczną) i kandydata do nagrody na przetwarzanie danych osobowych w celach organizacji konkursu dostępnych w: Wydziale Kultury, Sportu i Inicjatyw Społecznych Urzędu Miejskiego w Łomży, ul. Farna 1, na stronie
www.lomza.pl w zakładce Organizacje pozarządowe (pod artykułem).

Kartę zgłoszenia wraz z podpisaną Klauzulą i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy dostarczyć do siedziby organizatorów:


• drogą mailową na adres: [email protected] (skan wypełnionego formularza wraz z klauzulą)
• złożyć w Punkcie Obsługi Mieszkańców w Urzędzie Miejskim w Łomży, ul. Stary Rynek 14
• wysłać pocztą na adres: Urząd Miejski w Łomży, Stary Rynek 14, 18-400 Łomża.

Ł.S

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe