Wycięto wszystkie drzewa przy ul. Dwornej [FOTO]

  • 09.10.2020, 17:24 (aktualizacja 10.10.2020, 13:38)
  • Red
Wycięto wszystkie drzewa przy ul. Dwornej [FOTO]
Remont ul. Dwornej w Łomży sprawić miał, iż ta część miasta będzie nowoczesna i estetyczna. Jednak jak się okazało w trakcie prac modernizacyjnych, na całej długości ulicy wycięte zostały wszystkie drzewa.

Od jakiegoś czasu w Łomży w obrębie Starówki trwają prace remontowe dróg. W lutym ulice Giełczyńska i Rządowe zostały zamknięte, a przy okazji wielu mieszkańców miało problem, by dostać się na Stary Rynek. Po kilku miesiącach drogi oddane zostały do użytku. Obecnie prace prowadzone są na ul. Dwornej, która remontowana jest od ul. Sadowej do ul. Giełczyńskiej i dalej aż po ul. Generała Władysława Sikorskiego. Jednakże remont drogi spowodował, iż na całej długości ulicy wycięte zostały wszystkie drzewa.

Póki co, nie wiadomo dlaczego i z jakiej przyczyny zniknęły one z krajobrazu ul. Długiej i czy było to koniecznie.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zniesmaczona
zniesmaczona 12.10.2020, 19:36
zabetonować i z głowy...bezmyślność
Albert
Albert 09.10.2020, 22:24
PBK jest wykonawcą prac na ul.Dwornej

Pozostałe