Pamiętamy Pani Haniu!

  • 12.10.2020, 09:05
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Pamiętamy Pani Haniu!
Z okazji przypadającej 9 listopada 2020 roku 105. rocznicy urodzin Hanki Bielickiej, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży zaprasza na XI Powiatowy Konkurs Plastyczny „HANKA BIELICKA W OCZACH DZIECI”.

Celem konkursu jest uczczenie jubileuszu 105. rocznicy urodzin Hanki Bielickiej, zapoznanie dzieci z postacią Pani Hani, rozwijanie zainteresowań jej twórczością sceniczną, skierowanie uwagi dzieci na ciekawe wydarzenia związane z życiem znanej łomżanki, kształtowanie umiejętności posługiwania się różnymi środkami wypowiedzi artystycznej oraz prezentacja twórczości o wysokich walorach artystycznych i estetycznych.

Konkurs adresowany jest do dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych Łomży oraz powiatu łomżyńskiego i trwa do 3 listopada 2020 roku. Niepodważalne zasługi Hanki Bielickiej dla naszego miasta i Ziemi Łomżyńskiej, zobowiązują do Jej godnego upamiętnienia. Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie oraz na stronie organizatora www.sp2.lomza.pl.

 

Jadwiga Sosnowska

Bożena Danowska

Jacek Sokołowski

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe