OFF ROAD musi poczekać!

  • 14.10.2020, 08:40 (aktualizacja 14.10.2020, 08:47)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
OFF ROAD musi poczekać!
W związku z sytuacją epidemiczną w Polsce, cykl wydarzeń w ramach OFF ROAD, zaplanowanych na najbliższy weekend nie odbędzie się. Impreza zostaje przełożona bezterminowo, zostanie zrealizowana, gdy ograniczenia zostaną złagodzone.

- Ograniczenia związane z sytuacją epidemiczną w Polsce, całej objętej tzw. żółtą strefą, dotyczą również imprez kulturalnych. Można je organizować z udziałem 25 proc. publiczności. To zbyt mało w porównaniu z nakładami kosztów i pracy, a także zainteresowaniem odbiorców - czytamy w komunikacie nadesłanym do redakcji przez organizatorów wydarzenia. 

Z zaplanowanych wydarzeń odbędzie się jedynie wernisaż wystawy „Samorodek” Ewy Skłodowskiej, w najbliższy piątek, o godz. 17.30 w Galerii Pod Arkadami. Otwarcie wystawy zostanie dokonane na zewnątrz, natomiast równocześnie zwiedzać ją mogą cztery osoby. 

Natomiast cały cykl wydarzeń zostaje przełożony bezterminowo. Zostanie zrealizowany, gdy ograniczenia zostają złagodzone. 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe