Młodzieżowe uniwersytety PWSIiP

  • 14.10.2020, 09:09
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Młodzieżowe uniwersytety PWSIiP
Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży zaprasza uczniów na cykl bezpłatnych, inspirujących spotkań, podczas których uczestnicy dotkną akademickiej rzeczywistości, odkryją swoje pasje i talenty. Uczelnia realizuje projekt "Moja Pasja - Moja Przyszłość", który otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

O tym dlaczego warto skorzystać z akademickich spotkań mówi dr Urszula Widelska, nauczyciel Akademicki PWSIiP oraz koordynatorka popularnonaukowej inicjatywy młodzieżowych uniwersytetów. 

 

 

Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej uczelni. Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe