Wiktoria Wiśniewska Miss Globe 2020?

  • 16.10.2020, 10:21
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Wiktoria Wiśniewska Miss Globe 2020?
Wiktoria Wiśniewska - Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018, 2 Wicemiss Polski Nastolatek 2018, TOP10 Miss Tourism Metropolitan International 2019 już za dwa tygodnie poleci do Albanii, by reprezentować nasz region na międzynarodowym konkursie Miss Globe 2020.

19 letnia Wiktoria pochodzi z Grajewa. Swoją przygodę z konkursem rozpoczęła w Łomży udziałem w konkursie Miss Ziemi Łomżyńskiej 2018. Wygrana na etapie regionalnym, podium na scenie krajowej oraz awans do TOP10 w konkursie międzynarodowym to tylko nieliczne z sukcesów młodziutkiej grajewianki. Już 29 października br., Wiktoria poleci do Albanii, by kolejny raz promować nie tylko nasz region, ale przede wszystkim Polskę w konkursie Miss Globe 2020.

Konkurencja będzie ogromna. Organizatorzy zaprosili około 60 reprezentantek najodleglejszych zakątków świata. Zgrupowanie rozpocznie się 29 października, a zakończy uroczystą Galą Finałową w dniu 12 listopada br.

W grudniu 2018, Wiktoria z kilkoma przesiadkami, leciała na konkurs Miss Tourism Metropolitan International do Kambodży. Była to Jej pierwsza wyprawa za granicę, a co za tym idzie, pierwszy lot samolotem. Mimo dość dużego wyzwania oraz bardzo małych odstępów czasowych pomiędzy poszczególnymi lotami, Wiktoria bez najmniejszego trudu dotarła na miejsce. Lot do Albanii także bogaty będzie w starty i lądowania. Wiktorię czeka przesiadka we Frankfurcie, co dziś absolutnie nie jest dla niej już żadną obawą.

Wylot na międzynarodowy konkurs to wyzwanie nie tylko dla samej kandydatki. To także ogromna mobilizacja dla Anny Kurządkowskiej-Kosińskiej, organizatora konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej, która przygotowuje Wiktorię do wyprawy. W czasach pandemii takie przygotowania wymagają podwójnego zaangażowania.

- Obecnie dopełniamy formalności związane z opuszczeniem kraju oraz bezpiecznym przekroczeniem granic Albanii. Kompletujemy niezbędną garderobę. W związku z tym, że Wiktoria rozpoczęła studia i na co dzień przebywa w Gdańsku, wszystko odbywa się na tzw. "odległość". Z pomocą przyszli partnerzy konkursu, którzy zadbali o to, aby reprezentantka naszego kraju podczas całego zgrupowania Miss Globe prezentowała się najpiękniej. Walizka została już wyposażona w stroje sportowe, sukienki koktajlowe, obuwie oraz prezenty dla organizatorów wydarzenia i pozostałych uczestniczek, przygotowane przez Prezydenta Miasta Łomża, Pana Mariusza Chrzanowskiego. Wkrótce Wiktoria odbierze z Grajewskiego Centrum Kultury piękny kostium regionalny, w którym zaprezentuje barwy narodowo-regionalne jak również specjalnie przygotowaną suknię wieczorową, która czeka na Nią u jednego z projektantów mody w Warszawie – zdradza Anna Kurządkowska-Kosińska. - Korzystając z okazji serdeczne podziękowania składamy Burmistrzowi Miasta Grajewo, Panu Dariuszowi Latarowskiemu, który pokrył koszt biletów lotniczych. Dziękujemy również Prezydentowi Miasta Łomża, Panu Mariuszowi Chrzanowskiemu za wsparcie, okazywane na każdym etapie działań konkursowych – dodaje.

Obecnie Wiktoria, jako świeżo upieczona studentka, zalicza w zerowych terminach wszystkie niezbędne laboratoria, aby ze spokojną głową móc opuścić uczelnię na prawie trzy tygodnie.

- Od zawsze podkreślamy, że edukacja jest na pierwszym miejscu i dopiero później, kiedy wszystko, co z nią związane jest dopięte na ostatni guzik, zaczynamy planować całą resztę – przekonuje organizatorka regionalnego plebiscytu piękności.

A jakie emocje towarzyszą Wiktorii?

- Nie mogę doczekać się wyjazdu. Jestem szczęśliwa i dumna, że kolejny raz mogę reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej. To dla mnie ogromne wyróżnienie. Niemniej najbardziej cieszy mnie fakt, że to właśnie Łomża, miasto w którym poprzez udział w konkursie Miss Ziemi Łomżyńskiej, stawiałam swoje pierwsze kroki w tym świecie, oraz moje rodzinne Grajewo, będą kolejny raz promowane w świecie. "Wiki, pamiętaj skąd jesteś" – Ania od zawsze mi to powtarza i chyba już mocno weszło mi to w krew. Dlatego pragnę podkreślać to w każdym miejscu na ziemi. Jak zawsze, dam z siebiemwszystko. Jak będzie? Zobaczymy po powrocie. Nie mniej jednak od samego efektu/celu, ważniejsza jest droga, która do niego prowadzi. Moja wśród calej tej gromady życzliwych ludzi nie prowadzi przez wyboje i zakręty za co jestem ogromnie wdzięczna – zdradza Wiktoria Wiśniewska.

 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe