Ostatnie pożegnanie Andrzeja Milewskiego

  • 16.10.2020, 14:28 (aktualizacja 16.10.2020, 14:32)
  • Red
Ostatnie pożegnanie Andrzeja Milewskiego
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci wieloletniego Dyrektora Szkoły Podstawowej w Dobrzyjałowie, wspaniałego człowieka o wielkim sercu.

 

Andrzej Milewski był nauczycielem od ponad 39 lat, a przez 25 lat pełnił funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej w Dobrzyjałowie.

 

Dyrektor z pasją i powołaniem stanowił wzór pedagoga. Był przyjacielem dzieci, niezastąpionym gospodarzem placówki. Odszedł od nas człowiek szlachetny, wrażliwy na potrzeby innych. Twoje odejście Andrzeju dotknęło nas wszystkich - przekazuje Monika Orłowska z Urzędu Gminy w Piątnicy

Ostatnie pożegnanie Dyrektora Andrzeja Milewskiego odbędzie się w sobotę 17 października 2020 r. o godzinie 12.00 na Cmentarzu Katolickim, ul. Przykoszarowa 24 w Łomży.

Masza Św. odbędzie się o godzinie 13.00 w kościele pw. Krzyża Świętego w Łomży.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe