Poseł Lech Antoni Kołakowski pod prąd [VIDEO]

  • 24.10.2020, 14:15 (aktualizacja 24.10.2020, 14:22)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Poseł Lech Antoni Kołakowski pod prąd [VIDEO]
O podjęciu decyzji występującej przeciw dyscyplinie partyjnej, jednak zgodnej z wolą wyborców, konsekwencjach spowodowanych wprowadzeniem nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt tzw. „piątce dla zwierząt”, a także tych osobistych, z posłem na Sejm RP z ramienia Prawa i Sprawiedliwości Lechem Antonim Kołakowskim rozmawia Marlena Siok. Poseł opowiedział także o tym w rozmowie z Tymoteuszem Chojeckim, dlaczego głosował przeciwko tzw. Piątce Kaczyńskiego.

 – W Konstytucji napisane jest, że ustawę podpisuje prezydent, ale nie ma w niej określonego terminu podpisania. Nie chciałbym wchodzić w autonomię prezydenta Dudy, ale w Niemczech był casus, że prezydent miałby możliwość niepodpisania ustawy [o ochronie zwierząt] w trakcie trwania jego kadencji – zdradził w rozmowie z telewizją Idź Pod Prąd Lech Antoni Kołakowski, poseł zawieszony w prawach członka Prawa i Sprawiedliwości. Stwierdził też, że z tzw. Piątki dla zwierząt cieszą się rolnicy państw ościennych.

 

 

 

 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe