Długoletni projekt w Kolnie skończony. 330 nowych miejsc pracy [VIDEO]

  • 22.10.2020, 15:12 (aktualizacja 22.10.2020, 15:14)
  • Red
Długoletni projekt w Kolnie skończony. 330 nowych miejsc pracy [VIDEO]…
Ponad 330 miejsc pracy powstało w zakładach utworzonych na terenach inwestycyjnych w Kolnie. To największy inwestycyjny projekt w najnowszej historii miasta, a także efekt dziesięciu lat pracy wielu osób oraz instytucji.

Warto zwrócić uwagę, iż w  obsłudze inwestorów liczy się przede wszystkim rzetelne, profesjonalne i fachowe podejście administracji samorządowej. To właśnie m.in. dzięki temu cała inwestycja mogła dojść do skutku i doczekać się końca.

Ponadto, atrakcyjność inwestycyjną Kolna zwiększą także nowe trasy komunikacyjne. Przede wszystkim budowana w pobliżu miasta Via Baltica, która biegnie przez Polskę, Liwte, Łotwę i Estonię. Pełni ona rolę najważniejszego połączenia drogowego pomiędzy krajami bałtyckimi. 

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe