Od poniedziałku nowe zasady w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego w Łomży

  • 22.10.2020, 15:27
  • Red
Od poniedziałku nowe zasady w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego w Łomży
Pandemia COVID-19 po raz kolejny zmienia naszą rzeczywistość. Jak wiemy, większość instytucji zmienia swoje zasady przyjmowania interesantów. Również Urząd Miejski w Łomży wprowadza pewne korekty.

Jak informuje Łukasz Czech z Kancelarii Prezydenta Miasta, Urząd Miasta wdraża nowe zasady w funkcjonowaniu Ratusza.

Ma to oczywiście związek z pandemią SARS-CoV-2. Wobec rozprzestrzenia się koronawirusa i dynamicznego wzrostu zachorowań na COVID-19, od poniedziałku 26 października br. bezpośrednia obsługa mieszkańców w Urzędzie Miejskim w Łomży ulegnie zmianie.

W Urzędzie obsługiwani będą jedynie interesanci:

- posiadający bilet z kolejkomatu (dotyczy spraw załatwianych przez Centrum Obsługi Mieszkańców: rejestracja pojazdów, prawo jazdy, ewidencja mieszkańców, dowód osobisty) - bilety na określoną godzinę przyjęcia wydawane są w dni robocze od godziny 7:00.

- umówieni na dany dzień i konkretną godzinę z pracownikiem merytorycznym wydziału w którym załatwiana będzie sprawa.

Jak podkreślono, osoby bez biletu i nie umówione nie będą wpuszczane do budynku Ratusza. Wejście do Urzędu Miejskiego możliwe będzie jedynie od strony Starego Rynku, a interesanci zobowiązani są do dezynfekcji rąk przy wejściu oraz skutecznego zasłonięcia ust i nosa.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe