Dokładamy wszelkiej staranności, by rolnicy otrzymywali wsparcie, na które czekają - Na Starym Rynku Waldemar Szczesny [VIDEO]

  • 23.10.2020, 15:24
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Dokładamy wszelkiej staranności, by rolnicy otrzymywali wsparcie, na które…
O aktualnych zasadach obowiązujących w Podlaskim Oddziale Regionalnym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dostosowanych do zaleceń rządu i służb sanitarnych, programach z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, z których mogą jeszcze skorzystać rolnicy i producenci z obszarów wiejskich, konkursie skierowanym do Kół Gospodyń wiejskich, a także wypłatach zaliczek na poczet dopłat bezpośrednich oraz zaliczek na poczet płatności obszarowych, które już są realizowane, i wielu innych kwestiach z Waldemarem Szczesnym dyrektorem Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozmawia Marlena Siok.

 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe