Wstrzymane wyjazdy do sanatoriumz ZUS

  • 24.10.2020, 10:15
  • Red
Wstrzymane wyjazdy do sanatoriumz ZUS
Od dzisiaj, tj. 24 października 2020 r. do odwołania Zakład Ubezpieczeń Społecznych wstrzymuje czasowo wyjazdy do ośrodków rehabilitacyjnych w systemie stacjonarnym.

Jeżeli interesant posiada zawiadomienie o skierowaniu na rehabilitację ZUS, która miała rozpocząć się od 24 października2020 roku musi tymczasowo zrezygnować z wyjazdu.

- Skierowanie do ośrodka rehabilitacyjnego będzie można zrealizować w późniejszym terminie. Szczegółowe informacje uzyskamy pod numerem telefonu, który znajduje się na zawiadomieniu o skierowaniu na rehabilitację - informujeKatarzyna Krupicka regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa podlaskiego.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe