Kolejny czarny spacer przeszedł ulicami Łomży [VIDEO i FOTO]

  • 25.10.2020, 21:49 (aktualizacja 25.10.2020, 22:52)
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Kolejny czarny spacer przeszedł ulicami Łomży [VIDEO i FOTO]
W niedzielny wieczór ulicami Łomży przeszedł kolejny już czarny spacer, wyrażający sprzeciw wobec orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego z 22 października 2020 roku.

W czarnym spacerze w Łomży wzięło udział kilkuset uczestników. Rozpoczął się on na placu Niepodległości, po czym przeszedł ulicami: Giełczyńską, Długą, Krótką, Rządową, Rondem placem Kościuszki, Aleją Legionów i Polową. Zakończył się również na placu Niepodległości.

Stamtąd uczestnicy czarnego spaceru, będącego wyrazem ogólnopolskiego strajku kobiet wobec orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego z 22 października 2020 roku, przeszli na Muszlę Koncertową, gdzie  symbolicznie na znak sprzeciwu,  w milczeniu i ciszy, uruchomiono latarki telefonów. 

 

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe