Podlaska KAS przekazała alkohol na walkę z korona wirusem

  • 26.10.2020, 10:55
  • Red
Podlaska KAS przekazała alkohol na walkę z korona wirusem
Podlaska Krajowa Administracja Skarbowa nieodpłatnie przekazała białostockiemu sanepidowi ponad 231 litrów alkoholu. Wysokoprocentowy alkohol zatrzymany podczas działań kontrolnych w województwie podlaskim zostanie wykorzystany do zabiegów dezynfekcyjnych, niezbędnych w walce z koronawirusem.

Przekazany przez podlaską Krajową Administrację Skarbową alkohol został zatrzymany w trakcie działań kontrolnych m.in. na bazarach i targowiskach czy podczas przeszukań posesji.

Ponad 231 litrów alkoholu o mocy ponad 80%, którego przepadek na rzecz Skarbu Państwa orzekł sąd, zostanie wykorzystany przez podlaski sanepid do zabiegów dezynfekcyjnych koniecznych w profilaktyce przeciwko koronawirusowi.

Od początku pandemii podlaska KAS nieodpłatnie przekazała do sanepidu, straży pożarnej oraz kilku szpitali blisko 15 tys. litrów alkoholu na cele dezynfekcyjne.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe