Spektakle z Teatrem Lalki i Aktora

  • 28.10.2020, 09:31
  • Red
Spektakle z Teatrem Lalki i Aktora
Teatr Lalki i Aktora w Łomży organizuje weekendowe spektakle, podczas których zobaczyć będzie można „Małą Syrenkę”, Brzydkie Kaczątko” oraz „Lew i Ptak”.

TLiA w Łomży zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych do uczestnictwa w weekendowych spektaklach teatralnych, aby zapoznać się z różnorodnymi formami, konwencjami oraz aranżacjami teatralnymi. Instytucja przybliżyć chce teatr poetycki, nowoczesny, ale również zapewnić dobrą zabawę i dostarczyć niezapomnianych wzruszeń. W ramach weekendowych spektakli na scenie Teatru Lalki i Aktora w Łomży pojawią się następujące spektakle:

  • 29.10.2020 - godz. 17:00 - Mała Syrenka
  • 30.10.2020 - godz. 17:00 - Brzydkie Kaczątko
  • 31.10.2020 - godz. 11:00 - Lew i Ptak

Widzowie będą zatem mogli poznać historię o młodej Syrence, dorastającej w królestwie pół ludzi i pół ryb, którego władcą jest jej ojciec, zobaczyć przemianę Brzydkiego Kaczątka i przechodzącej przez trudny okres dorastania Marysi oraz docenić piękno przyjaźni pomiędzy Lwem i Ptakiem.

red_

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe