Gastropodlasie w sobotę wychodzi na ulice Białegostoku. Protest - [VIDEO]

  • 29.10.2020, 20:00 (aktualizacja 30.10.2020, 12:56)
  • Red
Gastropodlasie w sobotę wychodzi na ulice Białegostoku. Protest - [VIDEO]
Podlaskie branże gastronomiczna, hotelarska i eventowa zorganizowały konferencję prasową odnośnie wprowadzenia zmian przepisów prawa dotyczących podmiotów, które świadczą usługi gastronomiczne i cateringowe. Przedsiębiorcy domagali się m.in. zwolnień ze składek na ubezpieczenia społeczne wszystkich pracodawców i pracowników na okres 6 miesięcy czy stworzenia funduszu wsparcia gastronomii. Co więcej, możliwe są również manifestacje na ulicach.

Branże gastronomiczna czy hotelarska przeżywają poważny kryzys w związku z pandemią COVID-19. Nałożenie obostrzeń i różnego rodzaju nakazów spowodowało mocne ograniczenia w działalności, a nawet zamknięcie wielu lokali gastronomicznych. Ponadto, zdaniem przedsiębiorców wprowadzenie przez rząd tzw. tarczy branżowej, w pełni nie ratuje problematycznej sytuacji.

PETYCJA GASTROPODLASIA DO WOJEWODY PODLASKIEGO

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe