Od dzisiaj zmiany w organizacji ruchu przy cmentarzach

  • 30.10.2020, 10:06 (aktualizacja 30.10.2020, 12:58)
  • Red
Od dzisiaj zmiany w organizacji ruchu przy cmentarzach
Jak podaje Łukasz Czech z Kancelaria Prezydenta Miasta, w związku z obchodami dnia Wszytych Świętych, od piątku 30 października br. do poniedziałku 2 listopada, w okolicy cmentarzy w Łomży wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Największe zmiany będą dotyczyły skrzyżowania ulicy Sikorskiego z ul. Zawadzką.

Ratusz informuje, że w piątek przed godz. 15:00 przy ul. Zawadzkiej wyłączony z ruchu zostanie jeden pas lewoskrętu w stronę ul. Sikorskiego. Natomiast przy ul. Sikorskiego, przed sygnalizacją świetlną, wyłączony zostanie prawy pas jazdy na wprost w kierunku Al. Legionów. Zmiany te podyktowane są dopuszczeniem możliwości parkowania na wysokości cmentarza na prawym pasie jezdni ul. Sikorskiego i będą obowiązywały do godzin popołudniowych w poniedziałek.

Na skrzyżowaniu ulicy Zawadzkiej i Kopernika jeden z parkingów przeznaczony zostanie pod handel.

Przy ul. Przykoszarowej, w związku z zajęciem placu manewrowego autobusów MPK pod handel, zmianie ulegnie umiejscowienie przystanku autobusowego.

 

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe