Miss Ziemi Łomżyńskiej - Wiktoria Wiśniewska Miss Globe Poland 2020

  • 30.10.2020, 12:44
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Miss Ziemi Łomżyńskiej - Wiktoria Wiśniewska Miss Globe Poland 2020
Wiktoria Wiśniewska - Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2018 / 2 Wicemiss Polski Nastolatek 2018 / TOP10 Miss Tourism Metropolitan International 2019 wyleciała do Albanii, żeby reprezentować nasz region na międzynarodowym konkursie Miss Globe 2020.

19 letnia Wiktoria pochodzi z Grajewa. Swoją przygodę z konkursem rozpoczęła w Łomży, udziałem w konkursie Miss Ziemi Łomżyńskiej 2018. Wygrana na etapie regionalnym, podium na scenie krajowej oraz awans do TOP10 w konkursie międzynarodowym w Kambodży, to tylko nieliczne z sukcesów młodziutkiej grajewianki. Wiktoria właśnie poleciała do Albanii, żeby kolejny raz promować nie tylko nasz region, ale przede wszystkim Polskę w konkursie Miss Globe 2020.

Konkurencja będzie ogromna. Organizatorzy zaprosili około 60 reprezentantek najodleglejszych zakątków świata. Zgrupowanie rozpoczęło się 29 października, a zakończy uroczystą Galą Finałową w dniu 12 listopada.

Wylot na międzynarodowy konkurs to wyzwanie nie tylko dla samej kandydatki. To także ogromna mobilizacja dla całego Zespołu Miss Ziemi Łomżyńskiej oraz Anny Kurządkowskiej - Kosińskiej, organizatora konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej, która przygotowuje Wiktorię do kolejnej już wyprawy.

-W czasach pandemii takie przygotowania wymagają podwójnego zaangażowania: załatwienia wszystkich formalności związanych z opuszczeniem kraju oraz bezpiecznym przekroczeniem granic Albanii, a także wykonanie kompletu niezbędnych badań. Skompletowanie bardzo różnorodnej garderoby oraz zadbania o to, aby świeżo upieczona studentka miała usprawiedliwioną, prawie trzy- tygodniową, nieobecność na uczelni. Niełatwo było to wszystko zrobić na tzw. "odległość". Z ogromnym wsparciem, na miejscu w Łomży przyszedł fotograf konkursu Paweł Wądołowski, który pomagał w przygotowaniach. Nagrywał materiały reportażowe oraz wideowizytówki, których potrzebowała reprezentantka naszego regionu – relacjonuje Anna Kurządkowska-Kosińska.

A co dla Wiktorii oznacza wyjazd i sam udział w konkursie?

-Nie mogłam doczekać się wyjazdu. Jestem szczęśliwa i dumna, że kolejny raz mogę reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej. To dla mnie ogromne wyróżnienie. Najbardziej cieszy mnie fakt, że to właśnie Łomża, miasto w którym stawiałam pierwsze kroki w konkursach piękności, biorąc udział w wyborach Miss Ziemi Łomżyńskiej, oraz moje rodzinne Grajewo, będą kolejny raz promowane w świecie, "Wiki, pamiętaj skąd jesteś", Ania od zawsze mi to powtarza i chyba już mocno weszło mi to w krew. Dlatego pragnę podkreślać to w każdym miejscu na ziemi. Jak zawsze, dam z siebie wszystko, jak będzie, zobaczymy po powrocie. Od samego efektu, celu, ważniejsza jest droga, która do niego prowadzi. Moja wśród tych wszystkich życzliwych ludzi nie prowadzi przez wyboje i zakręty, za co ogromnie dziękuję, i jestem wdzięczna" - mówi Wiktoria.
 

Zachęcamy do trzymania kciuków za reprezentantkę pięknej Ziemi Łomżyńskiej.

- Nic tak nie motywuje do walki oraz działania jak świadomość tego, że ma się wsparcie oraz doping – przyznaje Wiktoria Wiśniewska.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe