Klasycznie i filmowo w łomżyńskiej filharmonii [VIDEO]

  • 30.10.2020, 17:36 (aktualizacja 30.10.2020, 17:38)
  • Red
Klasycznie i filmowo w łomżyńskiej filharmonii [VIDEO]
Muzyka klasyczna i filmowa znalazły się w programie koncertu Filharmonii Kameralnej w Łomży. Orkiestra oraz soliści wykonali utwory takich twórców jak Wolfgang Amadeusz Mozart, Bela Bartok a także John Williams oraz Ennio Moricone. Orkiestrze na klarnetach towarzyszyli Roman Widaszek i Agnieszka Natanek. Koncert poprowadził włoski dyrygent Stefano Teani. Sam profesor Roman Widaszek łączy pracę dydaktyczną w katowickiej Akademii Muzycznej z koncertami na scenach muzycznych w kraju i za granicą.

Z kolei Agnieszka Natanek choć jeszcze jest uczennicą Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Katowicach to można już stwierdzić, że należy do grona najbardziej utalentowanych muzyków młodego pokolenia.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe