Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego - odc. 1 [VIDEO]

  • 15.11.2020, 11:21 (aktualizacja Dzisiaj, 15:25)
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego - odc. 1 [VIDEO]
Z pola na stół, z ula do kubka, z kurnika do restauracji – jest wiele możliwości, aby podlaskie produkty lokalne trafiły do mieszkańców regionu, a nawet całej Polski. Poznajcie tych, którzy znają tę drogę!

Produkty lokalne to skarb każdego regionu, tworzący jego markę i będący kulinarnym dziedzictwem wielu pokoleń. To efekt pracy niewielkich gospodarstw rolnych, pszczelarskich, rodzinnych przedsiębiorstw i restauracji, które korzystają z produktów od lokalnych rolników.

Bohaterem pierwszego odcinka Podlaskiego Centrum Produktu Lokalnego są pszczoły, które nie tylko zapylają rośliny, ale także raczą nas wspaniałymi produktami. Jeden z nich znajduje się na sejneńszczyźnie. A mowa o miodach certyfikowanych. Zapraszamy

 

W Podlaskiem takich producentów jest bardzo wielu. Ich oferty można znaleźć na lokalnych portalach, ale też na stronie stworzonej przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego: produkty.podlaskie.eu.

                                                                        

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe