Niepokonane dziewczęta z UKS 4 Łomża

  • 18.11.2020, 09:59
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Niepokonane dziewczęta z UKS 4 Łomża
Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa grające w UKS 4 Łomża znów górą. Mają na swoim koncie kolejne zwycięstwo w Mazowieckiej Lidze U13. Pokonały drużynę Kusy Łomianki 61:60.

- Do ostatniej minuty walka była naprawdę zacięta. W pierwszej kwarcie nasze dziewczyny wysunęły się na prowadzenie, ale w drugiej i trzeciej kwarcie to rywalki zdobyły więcej punktów. Nie daliśmy jednak za wygraną, nadrobiliśmy straty i zwyciężyliśmy ten mecz  – komentuje trener Daniel Chojnowski.

UKS 4 Łomża ma za sobą cztery mecze w rundzie zasadniczej, wszystkie wygrane. W dalszym ciągu utrzymuje pierwsze miejsce w tabeli.

- Gratulujemy wszystkim zawodniczkom świetnych wyników i życzymy dalszych sukcesów.  Cieszymy się, że Wasza ciężka i solidna praca daje tak świetne rezultaty – nie kryje radości prezes Marcin Piotrowski i cały zarząd UKS 4 Łomża.  - Dziękujemy sponsorom: Urząd Miasta Łomża, Mariusz Chrzanowski - Prezydent Miasta Łomży, Andrzej Stypułkowski - Wiceprezydent Miasta Łomży, PEPEES S.A, Kawiarnio-Restauracja Łomżanka Spółdzielnia Socjalna. Dziękujemy również Panu Dyrektorowi Arturowi Ciborowskiemu za udostępnienie sali gimnastycznej, na której nasze zawodniczki mogą trenować oraz rozgrywać swoje mecze – dodaje zarząd UKS 4 Łomża.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe