Poseł Lech Antoni Kołakowski spotkał się z Jarosławem Kaczyńskim. Czy zmienił zdanie?

  • 18.11.2020, 19:42 (aktualizacja 18.11.2020, 20:17)
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Poseł Lech Antoni Kołakowski spotkał się z Jarosławem Kaczyńskim. Czy…
Jak informowaliśmy w artykule, a także materiale video z 17 listopada poseł Lech Antoni Kołakowski podjął decyzję o odejściu ze struktur Prawa i Sprawiedliwości. Jak zapewniał decyzja, choć w bólu została podjęta. A do jej podjęcia miał skłonić parlamentarzystę projekt nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt tzw. piątka dla zwierząt. Nie mniej jednak jak mówił poseł Lech Antoni Kołakowski, już od dłuższego czasu w strukturach partii działy się niepokojące walki frakcyjne, zwłaszcza w województwie podlaskim. To m.in. właśnie o nich poseł chciał osobiście rozmawiać z wicepremierem, prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim. - Otoczenie prezesa Jarosława Kaczyńskiego blokowało moją osobę w nawiązaniu relacji i kontaktów - przekonywał poseł Lech Antoni Kołakowski. Dziś jednak nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji. Jarosław Kaczyński spotkał się z posłem Kołakowskim. I choć poseł przed rozmową zapewniał, że nic się nie zmieniło, po spotkaniu mówił, że jego członkostwo w PiS jest kwestią otwartą.

Tuż po spotkaniu prezesa Jarosława Kaczyńskiego z posłem Lechem Antonim Kołakowskim, Krzysztof Sobolewski szef Komitetu Wykonawczego PiS poinformował, iż postępowanie w sprawie naruszenia statutu partii przez Kołakowskiego i Ardanowskiego zostało umożone. W związku z tym decyzja o ich zawieszeniu została wygaszona, a prawa członków Prawa i Sprawiedliwości przywrócone. 

Jak zapowiedział poseł Lech Antoni Kołakowski, to nie jedyna rozmowa z prezesem Jarosławem Kaczyńskim. Wkrótce ma dojść do kolejnego spotkania. Wówczas decyzja zostanie podjęta. 

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe