Secesja wraca do Łomży [VIDEO]

  • 20.11.2020, 14:24 (aktualizacja 20.11.2020, 14:26)
  • Red
Secesja wraca do Łomży [VIDEO]
Zakończyły się główne prace związane z remontem secesyjnej kamienicy sanepidu przy ul. Dwornej w Łomży. Dzieło murarzy i konserwatorów obiektów zabytkowych zwieńczyła stylowa brama wjazdowa prowadząca na dziedziniec kamienicy. Remonty kamienic znajdujących się w centrum Łomży to zadanie równie wdzięczne jak trudne, powiedział Andrzej Wszeborowski cieszący się w Łomży opinią wybitnego specjalisty w dziedzinie konserwacji zabytków.

Zmodernizowana kamienica sanepidu dodaje uroku ulicy Dwornej, pełnej secesyjnych budynków. Po zakończeniu remontu nawierzchni i wykonaniu nowych chodników, ma to być, tak jak początku XX wieku, jednym z głównych miejsc spacerowych w Łomży.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe