Projekt budżetu Łomży przygotowany z myślą o potrzebach mieszkańców [VIDEO]

  • 20.11.2020, 16:00 (aktualizacja 20.11.2020, 16:01)
  • Red
Projekt budżetu Łomży przygotowany z myślą o potrzebach mieszkańców [VIDEO]
Prezydent Mariusz Chrzanowski przekazał do Rady Miejskiej Łomży projekt budżetu na 2021 rok. W planie wydatków uwzględnione zostały najważniejsze potrzeby mieszkańców miasta.

W projekcie budżetu uwzględnione zostały wydatki związane z funkcjonowaniem Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży. Zakres działalności przedsiębiorstwa w znacznej części uzależniony jest od pór roku. Teraz trwają przygotowania się do sezonu zimowego.

Ważnym uzupełnieniem miejskiego planu wydatków inwestycyjnych jest budżet obywatelski. Zbliżający się koniec roku to czas finalizowania inwestycji realizowanych w ramach budżetu obywatelskiego. Dotyczy to głownie terenów sportowo- rekreacyjnych oraz ciągów komunikacyjnych. Większość z nich wykonywali pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe