Mazowsze. Wiadomości z regionu odc. 159 - [VIDEO]

  • 22.11.2020, 12:18 (aktualizacja 22.11.2020, 12:18)
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Mazowsze. Wiadomości z regionu odc. 159 - [VIDEO]
Miniony tydzień w województwie mazowieckim.

Rada ds. Unii Europejskiej przeciwna zablokowaniu wieloletniego budżetu UE

“NIE WYSTAWIAJCIE NA SZWANK DOBRA PAŃSTWA”, APELUJĄ CZŁONKOWIE RADY DO SPRAW UNII EUROPEJSKIEJ DZIAŁAJĄCEJ PRZY MARSZAŁKU WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO, ODPOWIADAJĄC NA GROŹBY POLSKIEGO RZĄDU O ZABLOKOWANIU UNIJNEGO BUDŻETU I FUNDUSZU ODBUDOWY.  A CHODZI O POROZUMIENIE W SPRAWIE WIELOLETNIEGO BUDŻETU UNII EUROPEJSKIEJ, KTÓRY ZAKŁADA PRZYCINANIE FUNDUSZY Z POWODU NARUSZEŃ PRAWORZĄDNOŚCI. 

Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku – Sytuacja jest wyjątkowo trudna

WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY W PŁOCKU OD KILKU LAT JEST W ZŁEJ KONDYCJI FINANSOWEJ. ŚRODKI, KTÓRE PRZEKAZYWANE SĄ PRZEZ NARODOWY FUNDUSZ ZDROWIA NIE WYSTARCZAJĄ NAWET NA LECZENIE PACJENTÓW, A DODATKOWE OBOWIĄZKI ZWIĄZANE Z Z PANDEMIĄ COVID-19 TO DLA SZPITALA OGROMNE OBCIĄŻENIE. 

 

Budynek dawnego szpitala dziecięcego im. Bersohnów I Baumanów własnością Muzeum Getta Warszawskiego

BUDYNEK DAWNEGO SZPITALA DZIECIĘCEGO IM. BERSOHNÓW I BAUMANÓW ZYSKAŁ NOWEGO WŁAŚCICIELA. A JEST NIM MUZEM GETTA WARSZAWSKIEGO. UMOWA ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI ZOSTAŁA JUŻ PODPISANA. 

Stowarzyszenie Samorządy dla Polski chce zwiększenia wpływów z podatku PiT

STOWARZYSZENIE SAMORZĄDY DLA POLSKI ZAPOWIADA ZŁOŻENIE NA RĘCE PREMIERA PROJEKTU USTAWY, KTÓRY ZWIĘKSZAŁBY UDZIAŁ SAMORZĄDÓW W PODATKU PIT. JAK PODKREŚLAJĄ CZŁONKOWIE STWARZYSZENIA ZMIANY TE SĄ KONIECZNE, PONIEWAŻ W WYNIKU DECYZJI RZĄDU W SAMORZĄDACH JEST CORAZ MNIEJ PIENIĘDZY. 


Dyspozytornie zostają  

ZGODNIE Z PLANAMI STRONY RZĄDOWEJ, OD 1 STYCZNIA 2021 ROKU MAZOWSZE MIAŁO ZOSTAĆ PODZIELONE, NIE NA 5 JAK DOTYCHCZAS, A TYLKO NA 3 REJONY OPERACYJNE. NA SZCZĘŚCIE PLANY TE ULEGŁY ZMIANIE. 

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe