Lech Antoni Kołakowski posłem niezrzeszonym

  • 24.11.2020, 13:57 (aktualizacja 27.11.2020, 12:59)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Lech Antoni Kołakowski posłem niezrzeszonym
Poseł Lech Antoni Kołakowski poinformował o odejściu z sejmowego klubu Prawa i Sprawiedliwości. - Z dniem 24 listopada 2020 roku zostaję posłem niezrzeszonym - poinformował w piśmie do marszałek Sejmu Elżbiety Witek.

 - Będąc posłem niezrzeszonym będę pracował  dla dobra mieszkańców Polski i regionu -  stwierdził w czasie konferencji prasowej. 

Pytany o powody swojej decyzji przypomniał  uzasadnienie  wcześniejszej decyzji dotyczącej rezygnacji z przynależności do PiS,  związanej z  projektem nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt tzw.  "piątki dla zwierząt". Jak mówił wiele złego działo się także w strukturach Prawa i Sprawiedliwości, zwłaszcza w województwie podlaskim. 

O swoim odejściu z Prawa i Sprawiedliwości poseł Lech Antoni Kołakowski informował już 17 listopada. Wtedy złożył rezygnację z członkostwa w Prawie i Sprawiedliwości. Pytany o swoją przynależność do PiS stwierdził ,że dotychczas nie otrzymał odpowiedzi na złożoną rezygnację z  członkostwa w  partii. 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe