Łomżyńscy funkcjonariusze KAS zlikwidowali salon gier

  • 26.11.2020, 13:27
  • Red
Łomżyńscy funkcjonariusze KAS zlikwidowali salon gier
Łomżyńscy funkcjonariusze KAS w jednym z lokali na terenie Ostrołęki zabezpieczyli trzy nielegalnie działające automaty do gier hazardowych . Wszystkim właścicielom automatów oraz osobom urządzającym nielegalne gry grożą wysokie kary, a grzywna może wynieść nawet 100 tys. zł od każdego automatu.

Funkcjonariusze łomżyńskiej KAS skontrolowali jeden z lokali w Ostrołęce, co do którego zachodziło podejrzenie, że są w nim urządzane nielegalne gry hazardowe. Ustalenia mundurowych okazały się trafne. Po wejściu do lokalu zabezpieczonego m.in. w zamek na elektromagnes oraz wyposażonego w monitoring służący do selekcji klientów funkcjonariusze znaleźli 3 nielegalnie działające urządzenia do gier hazardowych.

Automaty, na których możliwe było prowadzenie gier hazardowych wbrew przepisom zostały zajęte do sprawy karnej skarbowej. Oprócz sankcji karnych w postaci grzywny lub kary pozbawienia wolności, osoby urządzające tego typu nielegalne gry oraz posiadające automaty wbrew przepisom ustawy o grach hazardowych muszą liczyć się z karą pieniężną w wysokości 100 tys. zł od każdego automatu.

red_

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe