Galeria Veneda ponownie otwarta

  • 28.11.2020, 14:41 (aktualizacja 28.11.2020, 14:57)
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Galeria Veneda ponownie otwarta
Od 28 listopada, Galeria Veneda wróciła z ofertą handlową. Klienci mogą zrobić zakupy na nadchodzące święta m.in. w sklepach odzieżowych i obuwniczych, z biżuterią i akcesoriami, zabawkami oraz artykułami RTV i AGD. Czynna jest też apteka i drogerie. Ponadto w centrum wciąż można skorzystać z wielu usług, a w kawiarniach i restauracjach zamówić jedzenie na wynos lub z dowozem. - Jednocześnie apelujemy do naszych klientów o stosowanie zasady DDM: zachowywanie dystansu, regularnej dezynfekcji rąk podczas wizyty w centrum oraz prawidłowego noszenia maseczek, czyli zakrywania jednocześnie ust i nosa - mówi Iwona Bikowska, dyrektor centrum handlowego.

Jak przekonuje dyrektor Galerii Veneda, centra handlowe są jednymi z najbezpieczniejszych miejsc w przestrzeni publicznej, dzięki stosowaniu wysokiego rygoru sanitarnego.

- W Galerii Veneda zarówno my, jak i nasi najemcy skrupulatnie stosujemy się do wytycznych Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Głównego Inspektora Sanitarnego. Wskazówki te są bardziej szczegółowe i kompleksowe niż rekomendacje Światowej Organizacji Zdrowia. Działamy w duchu zasady DDM (dystans, dezynfekcja, maseczka), czyli monitorujemy liczbę osób w centrum i dbamy o zachowywanie limitów, regularnie, kilkanaście razy dziennie dezynfekujemy miejsca dotykane przez klientów (przyciski, poręcze) oraz toalety, zapewniamy szeroką dostępność środków dezynfekujących i wymagamy noszenia maseczek - przyznaje Iwona Bikowska. 

Pracownicy galerii dbają o stosowanie się przez klientów do zasad zachowania dystansu fizycznego oraz dezynfekcji rąk. Puszczane są komunikaty głosowe przypominające o zasadach bezpiecznych zakupów. Udostępniane są liczne materiały informacyjne.

- Chcielibyśmy prosić wszystkie osoby odwiedzające Galerię Veneda o odpowiedzialne zachowanie w trakcie robienia zakupów. Do Świąt Bożego Narodzenia zostały jeszcze cztery tygodnie, więc wszyscy klienci zdążą kupić potrzebne produkty na święta i prezenty dla najbliższych. Warto jednak zaplanować zakupy, aby nie zostawiać wyboru upominków pod choinkę na ostatnią chwilę. Dbajmy też o utrzymanie przynajmniej 1,5 metra dystansu od innych osób, dezynfekujmy ręce przy wizycie w każdym sklepie, starajmy się nie dotykać produktów, których nie chcemy kupić oraz nośmy prawidłowo maseczki. Te zasady pozwolą nam bezpiecznie zrobić zakupy na święta i jednocześnie zadbać o zdrowie swoje i pracowników naszego centrum - mówi Iwona Bikowska, dyrektor Galerii Veneda.

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe