Niebawem ruszają prace remontowe drogi Wizna - Jedwabne [VIDEO]

  • 30.11.2020, 17:51 (aktualizacja 30.11.2020, 17:52)
  • Red
Niebawem ruszają prace remontowe drogi Wizna - Jedwabne [VIDEO]
Przedstawiciele samorządów wojewódzkiego, powiatowego oraz gminnego uroczyście przekazali plac budowy drogi Wizna-Jedwabne. Koszt gruntownej modernizacji drogi wyniesie blisko 13 mln zł. W spotkaniu udział wziął m.in. Marek Olbryś, wicemarszałek województwa podlaskiego, Lech Marek Szabłowski, starosta łomżyński czy Adam Niebrzydowski, burmistrz Jedwabnego.

Wartość ogólna zadania to niespełna 13 mln zł. Ponad 6 mln zł pochodzić będzie z rządowego Funduszu Dróg Samorządowych. Zarząd województwa podlaskiego na ten cel przeznacza 2,5 mln zł, a Jedwabne oraz Wizna wykładają po 15% kosztów (ok. 1,9 mln każda z gmin). Z kolei powiat łomżyński w mniejszym zakresie włącza się finansowo, ale bierze na siebie obowiązki inwestora i organizatora całego przedsięwzięcia.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe