Blisko 1300 paczek w układzie wydechowym ciężarówki

  • 02.12.2020, 11:20
  • Red
Blisko 1300 paczek w układzie wydechowym ciężarówki
Niemal 1300 paczek przemycanych papierosów zabezpieczyli funkcjonariusze podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej z Budziska. Nielegalny towar ukryty był elementach układu wydechowego ciężarówki, która wjechała do Polski z Litwy.

Funkcjonariusze KAS z Budziska podczas kontroli tira kierowanego przez 56-letniego mieszkańca województwa podlaskiego znaleźli blisko 1300 paczek papierosów z białoruską akcyzą. Nielegalny towar ukryty był w elementach układu wydechowego kontrolowanej ciężarówki. Wobec kierowcy wszczęte zostało postępowanie karne skarbowe. Mężczyzna za popełnione przestępstwo skarbowe odpowie teraz przed sądem. Oprócz utraty papierosów wartych ponad 18 tys. zł grozi mu kara grzywny.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe