Zakończono gruntowny remont Przedszkola Publicznego nr 9 w Łomży [VIDEO]

  • 02.12.2020, 16:45 (aktualizacja 02.12.2020, 16:46)
  • Red
Zakończono gruntowny remont Przedszkola Publicznego nr 9 w Łomży [VIDEO]
W Przedszkolu Publicznym nr 9 w Łomży podsumowano zakończenie prac remontowych. W placówce przeprowadzono gruntowną modernizację, która dotyczyła m.in. ocieplenia budynku czy wymiany instalacji elektrycznych. Jak podkreśliły władze miasta, termomodernizacja Przedszkola Publicznego nr 9 w Łomży to kontynuowanie działań, które służyć mają poprawie infrastruktury oświatowej.

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, władze miasta na czele z Mariuszem Chrzanowski, prezydentem Łomży przekazały świąteczne upominki dla wszystkich przedszkolaków. W imieniu placówki, prezenty odebrała Maryla Łysiak, dyrektor Przedszkola Publicznego nr 9 w Łomży, która jednocześnie dziękowała za pomoc i wsparcie przy odnawianiu budynku.

Kompleksowy remont Przedszkolna Publicznego nr 9 w Łomży trwał od lutego do listopada 2020 roku, a jego koszt wyniósł 3,7 mln zł. Ponadto placówka otrzymała także czek o równowartości 5 tys. zł na cele statutowe. Sama modernizacja obiektu wpisuje się w projekt, który ma na celu zmniejszenie szkodliwej dla środowiska naturalnego tzw. niskiej emisji na terenie Łomży

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe