Wybrano dyrektora szpitala w Kolnie

  • 03.12.2020, 09:42
  • Red
Wybrano dyrektora szpitala w Kolnie
Krystyna Marianna Dobrołowicz przez kolejne 6 lat zarządzać będzie Szpitalem Ogólnym w Kolnie. Tadeusz Klama, starosta kolneński oraz Karol Pieloszczyk, wicestarosta podpisali już umowę z dyrektor o zarządzanie placówką.

Dokładnie 24 września 2020 roku zarząd powiatu ogłosił konkurs na stanowisko Szpitala Ogólnego w Kolnie. Oferty składać można było do 12 listopada, a do wyznaczonego terminu wpłynęły trzy kandydatury, które spełniły wszystkie wymagania formalne.

Po rozpatrzeniu złożonych ofert i przeprowadzeniu rozmów z kandydatami komisja konkursowa w głosowaniu wybrała Krystynę Mariannę Dobrołowicz jako kandydata na stanowisko dyrektora szpitala.

Komisja konkursowa po skrupulatnym rozpatrzeniu złożonych ofert i przeprowadzeniu rozmów z poszczególnymi kandydatami w wyniku głosowania mianowała Krystynę Mariannę Dobrołowicz na dyrektora Szpitala Ogólnego w Kolnie, która zarządzać będzie placówką przez następnych 6 lat.

W imieniu zarządu powiatu kolneńskiego 30 listopada Tadeusz Klama, starosta kolneński wraz ze swoim zastępcą Karolem Pieloszczykiem podpisali umowę z Krystyną Marianną Dobrołowicz o zarządzanie Szpitalem Ogólnym w Kolnie. Owa umowa finalnie zawarta została od 1 grudnia 2020 roku.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe