piątek, 26 kwietnia 2024 04:30

Badminton. Zespoły SP Kupiski z medalami

W Białymstoku w sali SP 32 rozegrany został finał drużynowych mistrzostw województwa w badmintonie drużynowym. Zespoły dziewcząt i chłopców SP Kupiski zagrały bardzo dobrze zdobywając brązowe medale w obu kategoriach.

Dziewczęta w walce o srebrne medale przegrały z SP 32 Białystok 2:4, chłopcy również  ulegli zespołowi SP 32 Białystok po zaciętym meczu 2:4.

Medaliści z Kupisk: dziewczęta - Maja Jakubiak, Maria Jankowska, Paulina Żelazna i Angelika Świerczewska; chłopcy - Tomasz Smekta, Maciej Osiecki, Sebastian Rokuszewski i Mateusz Polkowski.

Zespoły chłopców i dziewcząt SP Kupiski wzięły także niedawno udział w Finale Grupy Zachodniej w Badmintonie w Wysokiem Mazowieckiem. Zarówno chłopcy, jak i dziewczęta podczas rozgrywek zajęli I miejsce.

Trenerem obu zespołów jest Adam Wszeborowski.