Głos seniorów

  • 12.12.2020, 13:33
Głos seniorów
Aktywność seniorów oznacza, że jesteśmy potrzebni tak samo jak młodzi, że mamy spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość, że w sprawach ważnych społecznie chcemy użyć własnego głosu I to jak najczęściej, zwłaszcza w sprawach słusznych dla własnego środowiska, kraju i przyszłości pokolenia wnuków i Polski. Nie można milczeć, nie wolno chować głowy w piasek zgodnie z hasłem, „żyjemy nie dla siebie”.

Jesteśmy tolerancyjni, szanujemy różnorodność, nie dzielimy i nie wykluczamy kogokolwiek. Szanujemy uczucia i poglądy. Wszyscy mamy takie same prawa.

My mieszkańcy, musimy się poznać. Powinniśmy promować szacunek  i akceptację wobec każdego człowieka, niezależnie od jego poglądów, wyznania, wieku, płci, koloru skóry, pochodzenia czy stopnia sprawności.

Zabieramy głos, żeby okazać solidarność z tymi, których głos wymaga wzmocnienia, jak seniorów, osób niepełnosprawnych, ludzi młodych.

 

Senior Stanisław Kaseja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe