Laboratorium Covid-19 w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży

  • 14.12.2020, 09:54
  • Red
Laboratorium Covid-19 w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży
W Szpitalu Wojewódzkim im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży zostanie uruchomiona pracownia badań molekularnych, w której będą wykonywane m.in. badania w kierunku Covid-19, ale także badania prywatne.

Jak informuje Jolanta Gryc, pełnomocnik dyrektora ds. Systemu Zarządzania Jakością i Akredytacji w przypadku badań zlecanych przez lekarzy, w kwestii pobierania wymazów dla pacjenta nie zmieni się nic, poza miejscem dokonywania analizy badania.

 Lokalizacja, sposób ustalania wymazu i godziny pracy punktu wymazowego także pozostają bez zmian. Wymazy nadal pobierane będą przez 7 dni w tygodniu w godz. 7.00-14.00, a zarejestrować się można codziennie pod nr 864733510 w godz. 7.30-14.30.

Zmiana dotyczy badań komercyjnych, prywatnych, które do tej pory nie były realizowane przez Szpital Wojewódzki . Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Badania prywatne realizowane mają być w godzinach popołudniowych, a dokładnie od godz. 14.30. Wykonać je można po wcześniejszej rejestracji  telefonicznej pod nr 864733575 i opłaceniu badania w szpitalnym laboratorium. Sama opłata za badanie wynosi 310zł.

Pacjenci z podejrzeniem zakażenia Covid-19, którzy chcą wykonać prywatnie badanie proszeni są o informowanie personelu laboratorium podczas rejestracji telefonicznej. Opłaty od tych osób będą pobierane gotówką w punkcie wymazowym, bezpośrednio przed badaniem.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe