Skradziony świerk i zniszczona iluminacja

  • 16.12.2020, 09:39
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Skradziony świerk i zniszczona iluminacja
Od kilku dni Park Jana Pawła II – Papieża Pielgrzyma zachwyca świątecznym nastrojem. Iluminacje świetlne otulone białym puchem licznie przyciągają całe rodziny. Lecz nie tylko. Jak poinformował Urząd Miasta Łomża Z terenu tzw. „alejek” pomiędzy ulicami Reymonta i Prusa, w pobliżu Parku Jana Pawła II – Papieża Pielgrzyma wycięty i skradziony został świerk. Zniszczona została także jedna z zakupionych w tym roku iluminacji.

Pień po świeżo wyciętym drzewie w czwartek 10 grudnia rano zauważył pracownik Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Tego samego dnia anonimowy mieszkaniec poinformował telefonicznie MPGKiM, iż późnym wieczorem 9 grudnia widział oddalających się ludzi z wyciętym drzewem. Kradzież świerka została zgłoszona na policję, która obecnie analizuje monitoring i poszukuje złodziei.

Ponad tydzień temu zniszczony został także orzech, którego trzymała 3-metrowa, pełna uroku przyjazna wiewiórka. To jedna z nowych iluminacji świątecznych, zakupionych przez Miasto w tym roku. Naprawą ozdoby zajmują się pracownicy MPGKiM.

Ponownie z gorącym apelem o uszanowanie mienia publicznego, zwraca się zastępca prezydenta Łomży Andrzej Garlicki.

– Dbajmy o nasze dobro wspólne. Jeżeli jesteśmy świadkiem dewastacji lub kradzieży, to interweniujmy powiadamiając odpowiednie służby – mówi Andrzej Garlicki, prosząc o wspólne dbanie o jak najpiękniejszy wygląd naszego miasta.


 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
edward
edward 21.12.2020, 08:27
Wandale i złodzieje powinni latem sprzątać park i ulice

Pozostałe