Wspieramy kina polskie. Wspieramy kino Millenium w Łomży

  • 22.12.2020, 09:12 (aktualizacja 22.12.2020, 09:18)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Wspieramy kina polskie. Wspieramy kino Millenium w Łomży
- Gdy otwieraliśmy kino było o nas głośno. Teraz umieramy w ciszy – mówi Karol Charubin współwłaściciel kina “Millenium” w Łomży, które z uwagi na sytuację epidemiologiczną i związane z nią obostrzenia jest w wyjątkowo trudnej sytuacji. Poszukując szansy na przetrwanie kino postanowiło dołączyć do akcji #wspieramykinpolskie.

- W akcji tej zachęcamy do kupienia e-biletu na przyszłe seanse, gdy zostaną zniesione obostrzenia. Udział w akcji to symboliczny gest wsparcia naszego kina – wyjaśnia Karol Charubin. 

Co należy zrobić aby wesprzeć kino “Millenium”? Wejść na stronę www.wspieramy-kina.pl, wybrać z listy kino z Łomży i zakupić dowolną liczbę biletów, które będzie można wykorzystać w dowolnym czasie i na dowolony seans 2D. 

- Z góry dziękujemy Wam za wsparcie i czekamy na Was w naszym kinie, kiedy tylko pozwolą nam otworzyć nasze drzwi – mówi z nadzieją Karol Charubin. 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe