Drodzy Czytelnicy, Drodzy Widzowie, Drodzy Mieszkańcy Ziemi Łomżyńskiej!

  • 24.12.2020, 07:00
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Drodzy Czytelnicy, Drodzy Widzowie, Drodzy Mieszkańcy Ziemi Łomżyńskiej!
Tak dużo niepokoju, tak wiele niepewności, tak mnóstwo myśli nad kruchością istnienia przyniósł nam mijający 2020 rok. Odmienił wiele. Sprawił, że już nic nie będzie takie, jak dawniej. Jak nigdy wcześniej czekamy, by przekazać Państwu tę najważniejszą – dobrą informację, że niebezpieczeństwo minęło, że świat, a wraz z nim Ziemia Łomżyńska wraca do upragnionej wolności.

Tymczasem pragniemy wlać w Państwa serca wiarę i nadzieję. Wiarę, że to, co najgorsze już za nami. Nadzieję na lepsze jutro. Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia wypełni spokój i szczęście z tak cennej bliskości, a nowy 2021 rok będzie dla Państwa łaskawy. Niech obfituje w radość spełnienia, satysfakcji i wdzięczności. 

 

Bądźcie Państwo zdrowi 

Artur Filipkowski 

wraz z pracownikami Grupy Medialnej Narew 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe