Ewa i Leszek Poppe, małżeństwo lekarzy jako pierwsi w Łomży zaszczepieni przeciw COVID-19 - [VIDEO]

  • 27.12.2020, 14:25 (aktualizacja 27.12.2020, 15:22)
  • Tylko dobre informacje
Ewa i Leszek Poppe, małżeństwo lekarzy jako pierwsi w Łomży zaszczepieni przeciw COVID-19 - [VIDEO]
W Szpitalu Wojewódzkim w Łomży dzisiaj (27 grudnia) rozpoczęły się szczepienia przeciw COVID- 19. Zgodnie z przyjętą narodową strategią, w pierwszej kolejności zaszczepieni zostaną pracownicy medyczni szpitala. #PolskaSieSzczepi

Szpital Wojewódzki w Łomży, jest jednym z trzech w województwie podlaskim, w których rozpoczęły się szczepienia personelu medycznego, powiedział Marek Olbryś wicemarszałek województwa podlaskiego.

 

 

Pierwszego dnia do zaszczepienia  zaproszono 20 osób. Kolejnych 130 -tu pracowników szpitala zostanie zaszczepionych w najbliższych dniach, poinformował Jarosław Pokoleńczuk dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Łomży.

Szczepienia przeciwko COVID-19 - ważne informacje

 

Warszawa. Naczelna pielęgniarka szpitala MSWiA w Warszawie Alicja Jakubowska i dyrektor tego szpitala prof. Waldemar Wierzba byli jednymi z pierwszych osób w Polsce, które przyjęły szczepionkę przeciw COVID-19. Proces szczepień rozpoczął się właśnie nie tylko w całym kraju, także w większości państw UE – to szansa na zwalczenie wirusa i powrót do normalności.

 

- To historyczny moment - powiedziała tuż przed przyjęciem szczepionki Naczelna Pielęgniarka MSWiA Alicja Jakubowska. Pierwsze szczepionki podano w szpitalu MSWiA w Warszawie w poświąteczną niedzielę 27 grudnia 2020 roku o godz. 8:30. Zaraz po Alicji Jakubowskiej zaszczepiono zarządzającego placówką prof. Waldemara Wierzbę i dyrektora medycznego dr Artura Zaczyńskiego. Symboliczne szczepienie odbyło się przed kamerami. Było jednym z wielu, jakie 27 grudnia przeprowadza się  w szpitalach w całym kraju.

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Debilizm
Debilizm 27.12.2020, 17:12
Co ta szczepionka ma zwalczyć? Hahahahahaaaaaaa!!!!! Czysty debilizm szczepionki maja zapobiegać a nie zwalczać choroby. Gralatulacje dla tych co na szczepionka zrobili interes życia.

Pozostałe