Urologia w szpitalu wojewódzkim w Łomży będzie doposażona

  • 29.12.2020, 15:25 (aktualizacja 29.12.2020, 15:32)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Urologia w szpitalu wojewódzkim w Łomży będzie doposażona
Jak informuje Jolanta Gryc pełnomocnik dyrektora ds. systemu zarządzania jakością i akredytacji Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży zawarł umowę z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podlaskiego na udzielenie dotacji celowej z budżetu Województwa Podlaskiego w kwocie 618.750,00 złotych z przeznaczeniem na dofinansowanie zadania pn. ,,Doposażenie w sprzęt i aparaturę medyczną Oddziału Urologicznego Szpitala Wojewódzkiego w Łomży”.

Do Oddziału Urologicznego trafi: urządzenie do pneumatycznego i ultradźwiękowego kruszenia kamieni w drogach moczowych, tor wizyjny z wózkiem, diatermią elektrochirurgiczną i endoskopami, stół operacyjny, 2 ureterorenofiberoskopy i uretrotom optyczny.

Łączna kwota inwestycji to 625.924,50 złotych. Wkład własny Szpitala Wojewódzkiego w Łomży to 7.174,50 złotych.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe