Walizki spakowane, baterie pozytywnie naładowane, można ruszać!

  • 07.01.2021, 15:28
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Walizki spakowane, baterie pozytywnie naładowane, można ruszać!
Już jutro nasze dziewczyny rozpoczną zgrupowania poprzedzające finały konkursów Miss Polski oraz Miss Polski Nastolatek 2020.

Region Ziemi Łomżyńskiej w Finale Miss Polski reprezentować będą, Miss Ziemi Łomżyńskiej 2020 - Wiktoria Ciochanowska z Łomży. Obecnie studentka pierwszego roku Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku: lekarskim. Nasza przyszła Pani Doktor ma już na swoim koncie krajowy tytuł. W 2015 roku, Wiktoria wystąpiła w Finale Miss Polski Nastolatek, została wówczas 2 Wicemiss Polski Nastolatek. Dziś ze znacznie większą świadomością, determinacją, zaangażowaniem oraz pomysłem na siebie kontynuuje tę piękną przygodę.

Do grona szczęśliwych finalistek z rezerwowej listy kandydatek, dołączyła 4 Wicemiss Ziemi Łomżyńskiej 2020 - Nina Ampulska z Ostrołęki.

- Jestem ogromnie szczęśliwa, że w Finale Miss Polski, po raz pierwszy wystąpią dwie laureatki konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej. To podwójna okazja i możliwość do tego, by na arenie krajowej promować nasz piękny region. Informację o tym, że Nina dołączy do grona finalistek otrzymałam dosłownie przed chwilą i nie wiem, która z nas cieszyła się bardziej, czy ja, czy zszokowana Nina, która w biegu pakuje właśnie walizki i kompletuje garderobę. Wspaniała niespodzianka na dzień przed rozpoczęciem zgrupowania – mówi Anna Kurządkowska-Kosińska, organizatorka regionalnego plebiscytu piękności.

W Finale Miss Polski Nastolatek 2020 zobaczymy aż trzy laureatki konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej: Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2020 - Ewelinę Gutowską z Grabowa. uczennicę Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących w Łomży. Uczennicę tej samej szkoły, 3 Wicemiss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2020 - Aleksandrę Ołtarzewską z Łomży oraz najmłodszą z tegorocznych laureatek naszego konkursu, 2 Wicemiss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2020 - Wiktorię Jórską z Grajewa.

Nową Miss Polski 2020 poznamy już 17 stycznia, przebieg Gali finałowej na żywo transmitować będzie Telewizja Polsat. Finał Miss Polski Nastolatek 2020, odbędzie się 15 stycznia. Na transmisję na żywo zapraszamy do stacji Super Polsat.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe