Miss Polski z 5 reprezentantkami Ziemi Łomżyńskiej. Zgrupowanie 2020 trwa [FOTO]

  • 12.01.2021, 09:19 (aktualizacja 12.01.2021, 09:47)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Miss Polski z 5 reprezentantkami Ziemi Łomżyńskiej. Zgrupowanie 2020 trwa [FOTO] BREPHOTO.PL #happyperformsteam
Koniec 2020 roku i początek 2021 to z pewnością wyjątkowo dobry czas dla dziewcząt z Miss Ziemi Łomżyńskiej. Już niebawem 5 z nich zobaczymy na scenie Miss Polski. Dziewczęta rozpoczęły już zgrupowania poprzedzające finały konkursów Miss Polski oraz Miss Polski Nastolatek 2020 w podwarszawskich Markach. To bardzo intensywny czas poprzedzający oba finały.

Reprezentantki naszego regionu od kilku dni przebywają na zgrupowaniu w podwarszawskich Markach. To bardzo intensywny czas poprzedzający oba finały. Do tej pory dziewczęta pracowały nad materiałami ENG (wszystko to, co zostanie pokazane podczas transmisji), z tej okazji odwiedziły park wodny Suntago. Ekipa pracowała także nad przygotowaniem wideo wizytówek oraz sesjami zdjęciowymi. Od niedzieli (10 stycznia) rozpoczęły się próby choreograficzne.

Ziemię Łomżyńską po raz pierwszy w historii naszego konkursu reprezentować będą aż dwie laureatki: Miss Ziemi Łomżyńskiej 2020 - Wiktoria Ciochanowska z Łomży oraz 4 Wicemiss Ziemi Łomżyńskiej 2020 - Nina Ampulska z Ostrołęki.

- Sam fakt, tego, że w tym roku na scenie  Miss Polski mamy duet, jest już dla naszego regionu wielkim wyróżnieniem oraz powodem do ogromnej radości. Obie dziewczyny dają z siebie 200 procent, aby jak najlepiej zaprezentować się w dniu gali finałowej. Bardzo się cieszę, widząc postępy w ich pracy i zaangażowaniu. Niesamowicie miło mi, kiedy pytają, zwracają się o radę, konsultują, a wszystko po to, by jak najlepiej wykonać każde jedno zlecone zadanie. Progres jaki udało mi się zaobserwować od przygotowań do Gali regionalnej po dziś, jest niesamowity i w moim odczuciu to jest już wielki sukces. Wciąż jednak bardzo mocno wierzę w każdą z nich i z całego serca trzymam za nie kciuki. Bez względu na efekt końcowy, uważam, że już teraz jest naprawdę dobrze - komentuje Anna Kurządkowska-Kosińska. 

la Wiktorii, która ma już na swoim koncie udział w konkursie krajowym oraz zdobyte podium, tytuł 2 Wicemiss Polski Nastolatek 2015, zgrupowanie nie jest czymś zupełnie nowym. Jak sama przyznaje większość harmonogramu jest bardzo podobna do tego sprzed lat, z tą jednak różnicą, że teraz trzeba zakładać maskę. Z pełnym przekonaniem mówi także o tym, że jako nastolatka nie miała w sobie aż tyle przebojowości. Nie do końca wiedziała, co jako Wicemiss mogłaby ze swoim tytułem zrobić, dziś jako 20 latka, z bagażem cennego doświadczenia oraz własnym pomysłem z wielkim zaangażowaniem uczestniczy w zgrupowaniu. 

- Nie wychodzę myślami mocno w przód, wszystkie kandydatki są bardzo ładne i każda ma w sobie coś innego, czym się wyróżnia. Staram się najlepiej jak mogę reprezentować Łomżę na arenie krajowej, wykonywać wzorowo wszystkie zadania, nikogo nie zawieść i po prostu dobrze się bawić. Fajnie jest wrócić do tego konkursowego świata po kilku latach i przeżyć tę piękną przygodę raz jeszcze. Na pewno będzie mi miło jak będzie mi bardzo kibicować i trzymać za mnie kciuki, to daje ogromnego powera. Naprawdę - wdzięcznie podkreśla Wiktoria.

Dla Niny Ampulskiej, wszystko jest nowe. Mimo doświadczenia jakie zgromadziła podczas konkursu regionalnego w Łomży, tempo z jakim pracuje się przy produkcji Miss Polski jest nieporównywalne. 

- Jestem szczęśliwa, że znalazłam się w tym miejscu. To wspaniała przygoda, i choć każdego dnia wieczorem jestem po prostu zmęczona to i tak nie mogę doczekać się kolejnego dnia. Codziennie także staram się dzwonić do moich rodziców, którzy czekają z niecierpliwością na każdy mój telefon, by opowiedzieć im co u mnie słychać - relacjonuje Nina.

Nieco inaczej jest u naszych nastolatek. Dziewczyny tryskają energią i wszystkie trzy zgodnie przyznają, że choć bywają zmęczone to i tak wciąż mają siłę na więcej. W Finale Miss Polski Nastolatek 2020 zobaczymy aż trzy laureatki konkursu Miss Ziemi Łomżyńskiej: Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2020 - Ewelinę Gutowską z Grabowa. uczennicę Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących w Łomży. Uczennicę tej samej szkoły, 3 Wicemiss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2020 - Aleksandrę Ołtarzewską z Łomży oraz najmłodszą z tegorocznych laureatek naszego konkursu, 2 Wicemiss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2020 - Wiktorię Jórską z Grajewa.

31 Galę finałową Miss Polski obejrzeć będzie można na żywo 17 stycznia br., (niedziela), o godzinie 20:00 na antenie Telewizji Polsat. Gala finałowa Miss Polski Nastolatek 2020, odbędzie się już natomiast w najbliższy piątek, tj. 15 stycznia br., a jej przebieg będzie można obejrzeć na żywo na antenie Telewizji Super Polsat. Na transmisję zapraszamy o godzinie 20:00.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe