150 ton soli i 1500 przejechanych kilometrów w kilka dni. MPGKiM walczy z zimą [VIDEO]

  • 15.01.2021, 13:12 (aktualizacja 15.01.2021, 13:13)
  • Red
150 ton soli i 1500 przejechanych kilometrów w kilka dni. MPGKiM walczy z zimą [VIDEO]
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży rozpoczęło akcję „odśnieżanie miasta”. Mimo obfitych opadów śniegu, MPGKiM jest przygotowane na zmagania z naturą, gdyż jak sami podkreślają zima nigdy nie zaskakuje drogowców. Na ulicach znajduje się 380 pojemników na tzw. mieszankę piaskowo-solną, a do odśnieżania chodników, przejść dla pieszych czy parkingów wyznaczonych zostało czterdziestu pracowników.

 

Do odśnieżania dróg oddelegowanych jest 10 osób, które starają się ułatwić mieszkańcom poruszanie po łomżyńskich arteriach. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że to zadanie wcale nie należy do najłatwiejszych.  

 

Kilkunastocentymetrowy śnieg sprawia, iż koparki, ciągniki czy pługo-sloarki wciąż wyjeżdżają na łomżyńskie ulice. Jak zapewnia kierownictwo, Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej nie zostawi mieszkańców Łomży bez odśnieżonych dróg.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe