Kochał Łomżę. Kochał ten region. Odszedł Henryk Sierzputowski

  • 19.01.2021, 16:58 (aktualizacja 19.01.2021, 17:01)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Kochał Łomżę. Kochał ten region. Odszedł Henryk Sierzputowski Serwis Historyczny Ziemi Łomżyńskiej
Jego pasją była Łomża i historia. Z niezwykłą skrupulatnością dokumentował jej dzieje. Henryk Sierzputowski, wieloletni członek Łomżyńskiego Towarzystwa Naukowego im. Wagów, członek zarządu i założyciel Łomżyńskiego Bractwa Historycznego oraz łomżyńskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Historycznego oraz od 12 lat readaktor naczelny serwisu historycznego Ziemi Łomżyńskiej historialomzy.pl odszedł. Zmarł 19 stycznia w wieku 73 lat.

Msza Święta w intencji świętej pamięci Henryka Sierzputowskiego zostanie odprawiona w czwartek (21 stycznia), o godzinie 10:00 w kaplicy pw. Św. Józefa Domu Pogrzebowego Marczyk. Po Mszy Świętej nastąpi pochowanie na nowym cmentarzu przy ul. Przykoszarowej w Łomży.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe