Mariusz Nahajewski nowym dyrektorem Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich

  • 21.01.2021, 15:22 (aktualizacja 21.01.2021, 15:49)
  • Red
Mariusz Nahajewski nowym dyrektorem Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich
Jak poinformowała Izabela Smaczna-Jórczykowska, rzecznik prasowy Marszałka Województwa Podlaskiego, zarząd województwa wybrał nowego dyrektora Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Białymstoku. Od 1 lutego 2021 roku tę funkcję obejmie Mariusz Nahajewski.

Mariusz Nahajewski z wykształcenia jest prawnikiem i administratywistą, specjalizującym się także w prawie europejskim. Ukończył studia podyplomowe na kierunku wycena nieruchomości, jest także doktorantem na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. W 2020 roku rozpoczął również studia Master of Business Administration Executive na Politechnice Białostockiej.

Nowy dyrektor Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Białymstoku posiadać ma odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, które dawać mają gwarancję rzetelnego wykonywania zadań na tym stanowisku. Zawodowo był związany m.in. z administracją rządową i samorządową. Pracował w Oddziale Regulacji Własności Dróg Publicznych i Odszkodowań w Wydziale Geodezji i Rolnictwa Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku oraz w Sekcji ds. Gospodarki Nieruchomościami w Podlaskim Zarządzie Dróg Wojewódzkich. Doświadczenie na stanowiskach kierowniczych zdobył jako kierownik Białostockiego Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, zastępca dyrektora Oddziału Terenowego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Białymstoku oraz zastępca dyrektora Departamentu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku.

 

 

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe