Otwórzmy serca dla Oli [VIDEO]

  • 23.01.2021, 09:33 (aktualizacja 23.01.2021, 10:01)
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Otwórzmy serca dla Oli [VIDEO]
Minęły już trzy lata od kiedy Ola zmaga się ze skutkami zapalenia mózgu i opon mózgowych. Przechodzi bardzo intensywną rehabilitację, zarówno w domu, jak i w ośrodku rehabilitacyjnym. Choć Ola, i jej rodzina, pokonała już wyjątkowo długą drogę, do celu jeszcze daleko. Pomóc może każdy z nas, przekazując 1% podatku.

Pochodząca z Łomży Ola Niksa od ośmiu lat choruje na chorobę Leśniowskiego-Crohna. Mimo trudności starała się jednak żyć i funkcjonować normalnie. Jednak przewlekłe leczenie schorzenia jelita grubego doprowadziło do uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego. A wszystko wydarzyło się w marcu 2017 roku. To właśnie wtedy Ola trafiła na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Lekarze zdiagnozowali u niej, w obrębie centralnego układu nerwowego, zakażenie bakterią – listerią. Niestety bakteria zaatakowała mózg. Stan Oli się pogarszał. Trafiła na OIOM. I tak spędziła tam prawie cztery miesiące. W znacznej części w śpiączce. Lekarze rozkładali ręce. Rodzina za wszelką cenę chciała pomóc Oli. Szukała ośrodka, który mógłby dać jej szansę na życie. Udało się. Dziewczyna trafiła do kliniki “Budzik” w Olsztynie. Tam zdarzył się cud. Ola wybudziła się ze śpiączki. I tak od ponad trzech lat zawzięcie walczy o siebie i powrót do dawnej sprawności. Wszystko jednak wymaga sporych środków. Dlatego bliscy Oli dziękując za dotychczasową obecność w tej trudnej sytuacji zwracają się z prośbą o dalsze wsparcie. 

 

 

Jak możemy pomóc Oli? Wystarczy przekazać 1%, wypełniając deklarację podatkową.

Deklaracja podatkowa zawiera dwa pola, które są niezbędne by przekazać 1% rocznego podatku.

W pola te wpisać należy:

  • numer KRS organizacji, w przypadku Oli jest to: KRS 0000186434, cel szczegółowy: 195/N ALEKSANDRA NIKSA

  • przekazywaną kwotę, która nie może przekroczyć 1%

Leczenie Oli można także wesprzeć przekazując dowolną kwotę na KONTO FUNDACJI: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010, w tytule wpisując: ALEKSANDRANIKSA-SUBKONTO195/N.

Nie przechodźmy obojętnie. Każdy grosz liczy się w leczeniu Oli. Pamiętajmy, dobro wraca, a człowiek jest tyle wart, ile może dać z siebie innym.

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe